Cestovní agentura START

Cestovní agentura START byla založena v roce 2012. Proč cestovní agentura START? Start letadla, start dovolené, start pro novou aktivitu, start za novými zážitky.

Cestovní agentura je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří z České republiky, Německa a Rakouska. Se všemi kancelářemi má agentura řádně uzavřenou platnou smlouvu o zprostředkování prodeje zájezdu. Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěné proti úpadku. Mnohé kanceláře jsou zkušenými dlouhodobými specialisty v dané zemi.

Vedle nabídek cestovních kanceláři cestovní agentura zajistí ubytování v lokalitách Itálie, Rakouska a Německa. Pro kolektivy je možno zorganizovat jednodenní výlet včetně průvodcovství. 
 

Proč si zajistit dovolenou přes agenturu START?

  • Nezaplatíte ani o korunu více - cena zájezdu není nikdy navýšená. Zájezd si zakoupíte za stejné ceny a uplatníte stejné slevy (vč. slev stálých zákazníků), jako u cestovních kanceláři.
  • Nemusíte chodit do desítek cestovních kanceláři – na základě přístupu do rezervačních systému zastupujících kanceláři můžete si vybrat z aktuálních nabídek
  • Termín schůzky přizpůsobíme Vašim potřebám (i ve dnech pracovního klidu) dle dohody
  • Reference o zájezdech - vedle katalogů zastupujících cestovních kanceláři můžeme Vám doporučit zájezd na základě vlastních zkušeností ze studijních cest a dovolených, na základě informací z produktových školení jednotlivých kanceláři. U svých klientů se snažíme o získání informací –recenzí o vybraném zájezdu. (k dispozici je fotodokumentace nebo videa)
  • Záliba – cestování je má záliba, kdy vedle cestování studuji i informace o nabízených lokalitách.K nabízeným zájezdům probírám recenze z cestovních portálů ale hlavně se opírám o informace svých klientů. Pravidelně se účastním studijních cest zastupujících cestovních kanceláři.       

Cestovní agentura zastupuje

Využijte kontaktní formulář, budu Vás bezprostředně kontaktovat a spolu vyřešíme Váš požadavek k plné spokojenosti. Splňte si svá přání a vyberte si dovolenou podle vašich představ. :-)


Kontakt

Cestovni agentura START
Ing. Eva Rozsypalová
Studentská 1225
735 81   Bohumín
604 111 252
00910937