Zimní zájezdy k moři

S příchodem zimy léto nekončí. Dopřejte si sluníčka, moře, koupání a relaxace na v zimě  a poznávejte odlišné kultury národů. Vyberte si z nabídek českých, německých i rakouských cestovních kanceláři do více než 50 zemí, které je vhodné navštívit během podzimních a zimních měsíců. Odlety jsou většinou z Prahy, Vídně nebo německých měst.

Mezi nejvíce vyhledávané destinace patří v současné době Maledivy, Bali, Srí Lanka, Mauricius, Jamajka, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Isla Margareta, Kapverdské ostrovy, Spojené Arabské Emiráty, Thajsko, celoročně Kanarské ostrovy, Madeira a  Egypt.

Vedle pobytových zájezdů si můžete vybrat  z kombinace pobytově-poznávací zájezd nebo okruhový zájezd po vybrané zemi. Z dalších  zemí na poznání jsou zajímavé okruhy Vietnamem, Laosem a Kambodžou a mnoho dalších destinací.

Při výběru dovolené můžete využít celou řadu slev. Od těch základních při včasné rezervaci zájezdu až po ty novomanželské, skupinové či seniorské. Motivovat můžete i své děti, slevu totiž dostanou za dobré vysvědčení. U některých cestovních kanceláři můžete využít slev stálého zákazníka. Čekají vás různé výhody, nadstandardní služby a slevy, jejichž výše je závislá na počtu objednaných zájezdů.

 

 

 

 


Kontakt

Cestovni agentura START
Ing. Eva Rozsypalová
Studentská 1225
735 81   Bohumín
604 111 252
00910937