Platby zájezdů

Klient si může zvolit platbu zájezdů:

  • bankovním převodem na banku CA START
  • bankovním převodem na banku pořádající cestovní kanceláře
  • platba hotově proti příjmovému dokladu.
  • platba kartou Benefit Plus
  • platba platebními poukázkami SODEXO PASS a LE CHÉQUE DÉJEUNER (na všechny zájezdy), EDENRED CZ s.r.o (na vybrané zájezdy). Podmínky uplatnění sdělíme ke konkrétnímu zájezdu od konkrétní organizující CK.
  • platba fakturou na zaměstnavatele

Platbu poukázkami a kartou Benefit Plus je možno uplatnit na koupi všech zájezdů do výše maximálně do hodnoty 50 % ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu. Vedle této podmínky je platba poukázkami omezená hodnotou 12 000 Kč na smlouvu.

Poukázky a kartu je možno použít na úhradu pouze základní ceny zájezdu - vyjma doplňkových služeb a příplatků.

Platbu poukázkami a kartou je potřeba hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu.

Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (hotovost nevracíme).

Poukázky nelze směňovat za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke storno zájezdu. V takovém případě bude zaplacená částka, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na jiný zájezd či v jiném termínu, na základě volby uživatele poukázek,  a to při dodržení zákonných podmínek. Nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na jiný zájezd či v jiném terminu, propadá tato částka ve prospěch cestovní agentury.

Jakékoliv slevy jsou poskytovány pouze z doplatku tj. rozdílu mezi základní cenou zájezdu a platbou v poukázkách. Lze tedy poskytnou veškeré slevy nabízené organizující cestovní kanceláří (především za včasný nákup, slevy věrnostní, seniorské, novomanželské, atd.) a nepočítají se z hodnoty uplatňovaných poukázek.

 

 


Kontakt

Cestovni agentura START
Ing. Eva Rozsypalová
Studentská 1225
735 81   Bohumín
604 111 252
00910937