Okružní plavby na moři


Chcete zažít mimořádnou dovolenou, kdy každý den strávíte v jiném prostředí, poznáte nové země a při tom nemusíte denně balit svá zavazadla? Pak neváhejte a vydejte se na okružní plavbu na moři. Zájezdy nabízíme od několika lodních společností . Můžete si vybrat z nabídky velmi atraktivních okruhů a termínů:

  • Středomoří
  • Severní Evropa
  • Kanarské ostrovy
  • Karibik
  • Jižní Amerika
  • Jižní Afrika
  • Spojené Arabské Emiráty
  • Transatlantické cesty
  • Asie

Rádi se s Vámi podělíme o vlastní zkušenosti z plaveb a doporučíme plavbu odpovídající Vašim požadavkům. 

Loď je luxusní plovoucí hotel se stovkami kajut různých typů, několika restauracemi a desítky barů. Najdete zde kino, kasino, trenažéry, sladkovodní bazény a terasy na opalování. Lodě jsou vybaveny velkokapacitními divadelními sály, v nichž se konají denně večerní představení, v sálech probíhají výuky tanců, soutěže, semináře. Na lodí probíhají aukce uměleckých předmětů,taneční kurzy, můžete povečeřet s kapitánem lodi. V místním kasínu Vás čeká plná nabídka hazardních her (ruleta, black jack, 4 druhy pokru, automaty).

Nabídka sportovních aktivit během dní na moři je velmi široká, liší se podle typu lodě. Můžete zde nalézt multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, malý fotbal) běžeckou trasu, stolní tenis, boxerský ring, kickbox, posilovnu (možnost osobního trenéra), dále lezeckou stěnu pro různě pokročilé lezce (možnost lezeckého kurzu), surfařskou vlnu a ledovou plochu. Denně probíhají cvičení - aerobiku, aqua aerobiku, pilates a jógy. Poklidnější chvíle Vám připraví minigolfové hřiště. Pro odpočinkovou dovolenou můžete na lodi využít wellness center s různými druhy masáží a aromaterapií, často s výhledem na moře – v kombinaci se západem slunce si budete připadat jako v ráji!

Pro Vaše děti je zajištěn program pro mládež, program pro děti s neustálým dohledem (ve věku 2 - 15). Stravování na lodi během plavby je řešeno mnoha způsoby, na výběr máte z non-stop buffetů, elegantních restaurací, luxusních privátních jídelen nebo třeba i sushi barů. Jíst můžete vevnitř nebo přímo na horní palubě. Výběr nápojů je také takřka neomezený. Lodě jsou vybaveny tou nejmodernější navigační a bezpečnostní technikou, která zajišťuje klidnou a bezpečnou plavbu za jakýchkoli povětrnostních podmínek.


Kontakt

Cestovni agentura START
Ing. Eva Rozsypalová
Studentská 1225
735 81   Bohumín
604 111 252
00910937